ŞEHIRLERARASI NAKLIYAT

Altanlar Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız Altanlar nakliyat  tüm illere nakliye hizmeti sunmaktadır. Ayrıca şehirler arası evden eve nakliye ve ofis nakliye hizmetlerimizi müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak kaliteli hizmetler sunarak sağlamaktayız. Uzun yıllardır sektörde çalışmanın verdiği deneyimle hizmetlerine devam eden firmamız bu işte uzman ve profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

Deneyimli Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz

Evden eve nakliye konusunda deneyimimizle, tecrübelerimizle ve iş etiğine sahip elemanlarımızla sağladığımız problemsiz nakliye bizim en önem verdiğimiz prensibimizdir. Şehir içi ve şehirler arası hizmetlerimizle ofis taşıması, parça eşya taşıması, depolama hizmeti ve kurumsal hizmetlerimiz gibi çok sayıda alanda deneyimimizi ve kalitemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Vizyonumuz En Kaliteli ve Sorunsuz Hizmeti Sunmaktır

Şirket olarak en büyük hedef ve farkımız olağanın ötesinde hizmetlerle, müşterilerimizin isteklerini ve görüşlerini dikkate alarak taşınma sağlamamızdır. Problemsiz şekilde taşınmayı sağlayan firmamız müşterilerimiz hiç sıkıntıya girmeden iç rahatlığı içinde zahmetsiz nakliye hizmeti sunar.

Tüm İşlemlere Ek Olarak De monte ve Montaj Hizmeti de Veriyoruz

Şehirler arası nakliyat için deneyimli ve alanında uzman taşıma personelleriyle çalışan firmamız ayrıca profesyonel marangozlarla da çalışmaktadır. Bu marangozlar sayesinde taşınma öncesinde ve yeni adrese yerleşme ardından eşyaların veya mobilyaların söküm ve montajını da yapmaktayız. Sigortayla da taşıma yapan firmamızın hizmetleri için ek olarak algılayabileceğiniz tüm bu işlemler de fiyata dahildir. Kurulum işlemleri ardından yeni adresinizde huzurlu şekilde yerleşmenizi sağlayabilirsiniz.

Ambalajlama ve Paketleme de Sunmaktayız

Eşyalarınızın taşınma öncesinde uzman elemanlarımızla kaliteli malzemelerle paketlenerek taşınması sağlanmaktadır. Firmamız, mobilyalarınızı ve tüm eşyalarınızı şehirler arası nakliyat hizmetleri için de özenle paketleyerek hijyenik ve üst kalitede paketlerle araçlara yerleştirmektedir. Uzman ve kaliteli hizmet için kırılabilecek eşyalar için de büyük boyutlu eşyalar için de özel ambalajlar kullanmaktadır. Eşyanın cinsine göre özel ambalajlar içerisinde taşıma sağlayan firmamız araçlara eşyaları yerleştirerek sarsmadan hizmet vermektedir.