Asansörlü Nakliyat

Altanlar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Günümüzde binaların kat sayısı arttığından kaynaklı kişiler yaşadıkları yerden taşınmak istediklerinde eşyalarının merdiven boşluklarından nasıl sığacağını, yüksek katlardan eşyaların nasıl aşağıya indirileceğini düşünmekten istedikleri bir yere taşınmakta güçlük çekiyorlar.

Ancak asansörlü nakliye bu problemin çözümü oluyor. Eşyalarınızın profesyonel biçimde paketlemesi yapılıp korumaya alındıktan sonra asansör vasıtasıyla aşağı indirilip kamyona yükleniyor daha sonra yeni taşındığınız evinize sigortalı bir biçimde ulaştırmak sağlıklı ve güvenceli lüks bir hizmet.

Yeni evinizde eşyalarınız yeniden asansör vasıtasıyla yukarıya katlar ve merdiven kullanmadan  bina içi kullanmadan ve personellerimiz tarafından yerleşimi sizin istediğiniz gibi yapılıyor. Eviniz yüksek katlarda bulunuyorsa müşterilerimize asansörlü nakliyat seçmelerini tavsiye ediyoruz.

Nakliyat’ta neden asansörlü nakliyat tercih edilmelidir?

Çünkü asansör ile nakliyat 15 kat arasında çıkan, güvenilir ve hızlı bir taşımacılık türüdür. Eşyalarınız bina içerisinde merdivenden taşındığı zaman personel tarafından zarar görme olasılığı çok yüksektir. Asansörlü evden eve nakliyat vasıtası ile bu riskler tamamıyla ortadan kalkıyor ve daha güvenilir bir taşıma prosedürü gerçekleşiyor.
Evden eve nakliyatta asansörlü nakliyat pahalı mıdır?
Evden eve nakliyatta asansörlü nakliyat kullanımı toplum arasında çok pahalı olarak nitelendirilse de aslında çok makul ve güvenilir bir taşıma tekniğidir. Ekspertiz raporuna göre her bütçeye makul biçimde fiyat vermekteyiz. Ücretsiz ekspertiz servisimiz ile taşınma üzerine fiyat alabilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat ile taşıma imkânları daha basit hale getirilmiştir. Bir çok tüm nakliye şirketleri tarafından kullanılan asansörlü sistem vasıtası ile eşyaların zarar görmesi engellenmek istenmiştir.

Evden eve nakliyat konusu ile ilgili en büyük sorunların başında yüksek katlı binalara nakliye prosedürlerinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü çok katlı binalarda eşyaların Taşıma epey güçtür. Bütün eşyaların bu yolla taşınması hem zahmetli hem de eşyaların zarar görebilmesine neden olabilmektedir. Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini önlemek amacıyla asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır.

Bu sayede yüksek katlarda bile otursanız eşyalarınız asansör sayesinde alınarak zarar görmez. asansörlü nakliyat hizmetinin en büyük yararlarından bir tanesi de çevrede herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan hızlı ve güvenilir bir biçimde eşyaların taşınmasına yardımcı olmasıdır. Bu nedenle firmamız nakliye konusu ile ilgili kendisini sürekli geliştirerek asansörlü taşımacılık sistemini sürekli bir biçimde kullanarak, kaliteli bir taşıma hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Asansörlü nakliyat prosedüründe kullandığımız asansörler firmamıza aittir.

Altanlar Asansörlü Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Altanlar asansörlü evden eve nakliyat sistemini kullanan Zorlu Nakliyat evinizin balkonuna modüler asansörlü taşımacılık sistemini kurar. Bu sayede apartmanda bulunan merdivenlerin dar ya da geniş olması veya çok yüksek bir katta oturmanız gibi sorunları ortadan kalkar

. Bu sistem vasıtası ile eşyalarınız balkondan zarar herhangi bir zarar görmeden asansör sitemine yerleştirilerek aşağıya indiriliyor. Eşyaların yeni adresine teslimatında da yine aynı biçimde asansörle taşımacılık sistemi kullanılarak eşyalarınızın daha iyi hizmet sağlanıyor. Bu sayede eşyalarınız bir sürü merdiven inip çıkma derdinden kurtuluyor.

Özellikle buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi büyük elektronik ürünlerin çok fazla darbe almaması ve sallanmaması, zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir.

Asansörlü nakliyat sistemi vasıtası ile oluşabilecek tüm zararlar ortadan kaldırılıyor. İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları hizmetini ekstra bir maliyet koymadan sizin hizmetinize sunuyoruz. Daha iyi ve daha kaliteli bir nakliye prosedürü için asansörlü sistem olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle asansörlü sistem firmamızın sürekli kullandığı bir sistemdir. Sizlerde nakliye prosedürleriniz için asansör sistemi bulunmayan bir nakliye firması yerine firmamızı ziyaret etmeniz yerinde olacaktır.

Asansörlü Nakliyat Sistemi Neden Kullanılmaktadır?

Asansörlü nakliyat hizmetleri sunan firmamızın amacı sektörde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan firma olmaktır. Bu nedenle sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen firmamız gelişen teknolojiyi kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini önlemek talep etmektedir. Firmamız işinde uzman ve tecrübeli personelleri, çalışma prensibi, nakliye sırasında kullandığı ekipmanları ile kaliteli bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

 Asansörlü Nakliyat Fiyatları Nasıldır?

Nakliyat fiyatları normal nakliye fiyatlarından farklı değildir. Asansörlü evden eve nakliyat sistemimiz firmamızın bir demirbaşıdır. Bu nedenle ekstra bir fiyatlandırma koyulması söz konusu değildir. Zaten bu sistemde ekstradan işçi çalıştırılması da söz konusu olmadığından kaynaklı maliyetleri arttırıcı bir etkisi bulunmaz. Kapalı kasa kaplama araçlarımız da yine firmamıza aittir.
Altanlar Asansörlü Nakliye ve Asansör Kiralama Hizmetleri
Tüm il merkezi ve ilçelerinde ihtiyaç sahibi kişi ve kuruluşlar için lift, vinç olaraktan tabir edilen  asansör kiralama hizmetimiz de vardır. sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bize erişebilirseniz. Ev taşımak, eşya taşımak sorun iştir.

Eşyaları toparlanıp ambalajladıktan sonra da bitmez bu sorunlar. Merdivenler dar olursa eşyalar çizilir mi, titiz eşyalar kırılabilir mi, taşıyıcılar taşırken düşürür mü? Ve aynısı konular gibisinden kaygılar insanı soruna sokar. Zira bu eşyalar için ciddi anlamda ücretler ödenmiş, bu yolda sorunlar çekilmiştir…

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kısacası ev taşıma bir dertti yakın zamana kadar. Ama şimdi dert olmaktan çıktı. Teknolojik gelişmeye paralel olarak artık taşıma sorunlarının çözümünde teknolojik çözüm asansörlü taşımadır. Zahmetsiz ve basitçe eşyalarınızı evden taşıma aracına, taşıma aracından eve çıkarabilmektedir. Böylece taşıma işi basitleşmiştir. Ne taşıyıcı derdi, ne merdiven indirme sorun ne de art arda sıralanan kaygılar vardır.

Artık asansörlü taşıma ile her şey daha basit, daha düzgün, daha hoş şekilde evlerden, ofislerden alınarak, yeni binalara asansörle menfaati taşınacaktır. Asansörlü taşıma vasıtası ile sorun girmeden, kaygılanmadan rahatlıkla eşyalarınız kamyona düzgün ve makul şekilde yüklenmektedir. Kolayca kurulan balkona kurulan asansörle ne kadar büyük eşyanız olursa olsun, ne kadar çok eşyanız olursa olsun evinizden indirilerek kamyona derli toplu ve makul şekilde istif edilir.

Taşınacağınız eve veya ofise de aynı şekilde aynı düzen ve hassaslık içinde menfaati yerlerine yerleştirilir. Sizin opsiyonunuz da asansörlü taşıma olsun ki hem çağın teknolojisinden faydalanın hem de eşyalarınızı rahatlıkla dilediğiniz yere ulaştırın. Bütün sorunlarınız son bulsun.

Altanlar Asansörlü  Nakliyat İle Eşyalarınız Daha Güvenli Taşınır

Eşya asansörümüz ilk modern nakliyat sisteminin en önemli parçası olan asansörlü taşıma servisimizi müşterilerimize sunmaktayız. Evden eve nakliyat asansörlü firmamız eşya taşınmasında bu zorlayıcı ve zahmetli işi, hem çalışanlar hem taşınan müşteri ve ilaveten eşyalar için tamamıyla zahmetsiz ve güvenilir hale getirmektedir.

Son zaman nakliyat sektörüne baktığımızda çoğu nakliyat firması insanların bu problemlerin çözümler üretmek için çabalamaktadır. Bizler de hem sizin hem eşyalarınızın güveniliri için günümüz çağına ayak uydurmaya çalışmaktayız.

Gelişen teknoloji ile ihtiyaçların yön değiştirdiği bu zamanda çağın gerisinde kalmak her zaman için bizlere üstündük verecektir. nakliyat firmaları arasında seçkin yere sahip olan firmamız Her zaman ileriyi görüp geleceğin ihtiyaçlarını şimdiden temin ederek yük asansörlü evden eve nakliyat araçlarını bünyesine katıp siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bakacak olur isek sunulan en büyük ve en üstünlükle hizmetlerden biri yük asansörlü taşımacılık hizmetidir. Örneğin bir ev ya da ofisin taşınması sırasında müşterilerimizin aklının takıldığı ve en fazla düşündüğü sorunlardan  biri üst katlarda oturduklarından kaynaklı eşyaların zarar görebilmesidir. Bunun sebebi eşyaların aşağıya indirilmesi veya yukarı  halinde, ister istemez oluşabilecek hasarlardır. Hiç kimse eşyalarında en küçük bir çizik dahi olsun istemez.

Bu kanaatinizi iyi yöne değiştirecek en iyi hizmetlerden biri asansörlü taşımacılık hizmetidir. Profesyonel eşya asansörü ile taşınmayan eşyalarınız bina içerisinden geçerek taşınmak istenirse büyük zayiata neden verebilir.

Neden Evden Eve Nakliyat Asansörlü Nakliyat Çök Önemli

Taşınma sırasında Bina içinde oluşacak hasarlar ortadan kalkar.
Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha süratli olarak eşyanın taşınmasını sağlamak.
Yük Asansörlü Nakliyat Araçları ile Eşyanın hasar riskini azaltmak
Yük Asansörlü evden eve taşımacılık firması ile taşınırsanız bina sakinlerini rahatsız etmemiş olursunuz.
Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kalkar.
Çalışan personel yorulmaz ve hata yapma olasılığı ortadan kalkar.
Asansörle eşyalarınız direk evin içine girer ve taşınma süresi kısalır.
Yük Asansörlü taşımacılık ile bazı yüksek binalar ,dar koridorlar , girişi ufak apartman girişleri hakkında olumsuzlukları ortadan kaldırmak
Bazı Bina Yöneticilerinin bina asansörünü kullanmaya karşı olması.
Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak
Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azalttığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha fazla verim almak.
Eşya taşıma prosedürlerinde teknolojiden de faydalanmak İstanbul ve tüm ilçelerde  çevresinde yük asansörlü nakliyat hizmeti için bizi arayınız.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinde Hangi Şartlarda Faydalanılabilir ?

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti her koşulda ev taşıma prosedürleri için sunulamamaktadır. Bu nedenle evinizi taşırken asansörlü nakliyat hizmetini size sunabilmemiz için aşağıdaki şartların karşılanabilir olması gereklidir.

Asansörlü nakliyat aracının bina balkon ya da oda pencerelerinin altına yanaşabilmesi gereklidir.
Binanızın önünden elektik teli vb. geçmemesi gerekir.
Yük asansörünün yanaşacağı yerin fazla rampa olmaması gereklidir.
Bina ile asansörlü aracın yanaşacağı mesafe 5. kata kadar max 10 mt, 5-13 kata max 4-5 metre olması gereklidir.
Şüpheli durumlarda daha önceden keşif yapmak gerekir.
Balkonlarınızın korkuluğu cam ise, lütfen bu durumu bize bildirin. Böylece özel cam aparatımızı kullanabiliriz.
Balkonların altına asansörlü nakliyat aracının yanaşamaması halinde salon ya da oda pencerelerinin orta camı çıkartılıp asansör kurulur.

Evden eve nakliyat

İşlemlerinde bazı sorunlarla karşılaşıyoruz. Taşıdığımız eşyalar kadar da nereden nereye taşındığı da önemlidir. Eşyaları taşırken, taşıdığımız binada asansör olmaması, asansörün küçük olması veya merdivenlerin çok dar olmasından kaynaklı sorunlar yer alıyor. Bizler Zorlu Nakliyat olarak tüm bunların önüne geçmek için eşyalarınızı yıpratmadan taşıyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

 

Zorlu Nakliyat olarak eşyalarınızı asansör ile taşıyoruz. Eşyalarınız geniş araç filolarımızda bulunan asansörlü araçlarımız ile en kısa sürede güvenle dairenizin içerisinden çıkarılıp yeni dairenize kadar taşınıyor. Asansörlü Evden Eve Nakliyat  eşyalarınız hiç bir hasar görmeden en güvenli şekilde taşınıyor. Asansörlü taşıma işleminden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmeniz olacaktır.